צור קשר

ניהול ואחזקת מבנים

לאחזקה ולניהול בניין המגורים דרוש ידע רב וניסיון מקצועי שאין לוועדי הבתים. אביליה מספקת שרותי ניהול, אחזקה ושיפוץ מקיפים ומתקדמים לבנייני מגורים, מגדלי יוקרה, מבנים מסחריים וללקוחות פרטיים.
לחברת אביליה ניסיון רב בניהול נדל"ן, אנשי מקצוע וקבלני משנה מקצועיים ברמה גבוהה לכל תחומי העבודות הנדרשות.
הידע והניסיון של אביליה יביאו להקטנת עלויות אחזקת הבניין לטווח הארוך ומעלה את איכות חיי הדיירים בחיי היומיום.

השירותים אותם מספקת אביליה כוללים את ניהול בעלי המקצוע ופיקוח מקצועי על הביצוע. הן בשטחים הציבורים והן לבעלי הדירות לתוך דירת המגורים ,ובכלל זה טיפול ואחזקה לכל המערכות והמרחבים התומכים במבנה ובדירות המגורים, לרבות ניקיון, גינון, גילוי וכיבוי אש, חשמל, מעליות, משאבות ומאגרי המים, צבע, גבס, אינסטלציה וביוב, ריצוף, מטבחים, שיפוצים כלליים, ביטוחים ואבטחה, כל זאת תוך מענה מהיר בכל שעות היממה. לאביליה צוות מתכננים ואדריכלים הנותנים מענה לצרכי הבניין ובעל הדירה בכל שלבי התכנון ככל שכאלה נדרשים.

כל המתואר לעיל נעשה עד כה על ידי ועד הבית, אולם עקב חוסר הזמן המוקדש על ידי חברי הועד ולעתים עקב חוסר הניסיון והמקצועיות בטיפול ובאחזקה השוטפים התוצאות אינן מיטביות ולוקות בחסר. על כן אנו עדים כי יותר ויותר מבני מגורים עוברים לניהול מקצועי על ידי חברות ניהול המתמחות בתחום אחזקת המבנים, חברות אשר אחראיות על הטיפול בכל הקשור לבניין ותחזוקתו.